Color Skins

Sorry, no posts matched your criteria.

bg_image
Księgowy w Holandii
Poznajmy się bliżej!
image

Działam w Holandii,
od 2014 roku!

Aktualnie mija 14-sty rok od kiedy przyjechałem do Holandii. Mieszkam tu wraz z żoną oraz dwójką wspaniałych dzieci. Od 2014 roku prowadzę największy portal językowy naukaholenderskiego.pl którą odwiedza około 10000 osób miesięcznie oraz stronę na Facebooku Nauka holenderskiego/niderlandzkiego, która dorobiła się prawie 33000 polunień 🙂 a istnieje już od 2012 roku.

W Polsce udało mi się ukończyć studia na kierunku informatyka na Politechnice Koszalińskiej oraz WSHE w Łodzi. Z pasji do nauczania innych ukończyłem kurs pedagogiczny co bardzo przydało się w prowadzeniu portalu o nauce języka niderlandzkiego (holenderskiego). Jednak od zawsze moim wielkim zainteresowaniem darzyłem ekonomię i finanse.

image
image
image
Zapraszam do współpracy, chętnie pomogę

/ Robert Flisiak

Our Business
Stand Out From The Rest
image
Księgowy w Holandii
Chętnie pomogę

W związku z coraz większą liczbą pytań dotyczących spraw urzędowych w Holandii postanowiłem w 2022 roku otworzyć firmę świadczącą pomoc w sprawach administracyjno-podatkowych w Holandii.

Już w 2021 roku zacząłem prowadzić stronę na FB Życie w Holandii, na której przekazuję polonii informacje przydatne w dofinansowaniach, rozliczeniach podatków i innych sprawach administracyjnych. Również pod koniec 2021 roku rozpocząłem kurs prowadzony przez związki zawodowe FNV odnośnie wypełniania deklaracji podatkowych w NL. Jestem również wolontariuszem w związkach i również tam pomagam członkom w rozliczeniach.